Álláshirdetés

30 éve működő textilipari cégünk Budapest X. kerületi telephelyére munkatársat keresünk.
Cégünk a textilipari szektorban egyedülálló termékkörrel és gépparkkal rendelkezik, és folyamatosan bővülünk.
Üzemünk családias hangulatú, rugalmas és stabilan működő.

Munkatársat keresünk Gépszerelő, gépkarbantartó, karbantartó pozícióba

Főbb feladatok:

  • Textilgépek üzemeltetése, gépkarbantartás, gépszerelés ellátása;
  • Szövőgépek, fonatológépek, cérnázógépek működésének elsajátítása, karbantartása;
  • Termelőgépekhez csatolt egyéb eszközök működésének elsajátítása, karbantartása;
  • Általános karbantartói feladatok, udvartakarítás, fűtési feladatok ellátása;
  • Raktári munkákban eseti segédkezés;
  • Műszaki vezető által delegált feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki végzettség, de legalább 1-2 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
  • hosszútávú munkacél
  • szorgalom, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős állás, alapvetően 2 műszakban
  • Munkaruházat támogatás, üzemanyagtámogatás, bérlet- és jegytámogatás
  • Üzemünk Budapest X. kerület K+F negyedében helyezkedik el, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (üzemünk egyik bejárata a Köki Terminálnál van)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Műszaki
  • Betanított munka

Jelentkezését kérjük, hogy az önéletrajzának csatolásával együtt küldje meg az info@orsokft.hu emailcímre.

Kenderfonó Zrt. logója
neaKötél Kft logó

Viszonteladói vagyunk:

Agro Electro logó
i

Adatkezelési tájékoztató

Kövessen a Facebookon is!

Telefon, titkárság:

Oeko-Tex Standard 100 minőségi tanúsítvány

Budapesti Raktáráruház:

Orsó'95 Kft. -2024 - Minden jog fenntartva.

Weboldal: Juda